O nás

Vítejte v internetovém obchodě EquiPoint.cz, který je zaměřený zejména na westernový styl ježdění. Dovážíme kvalitní, ručně vyráběné potřeby z USA.

Nabízíme rozsáhlý sortiment jezdeckého vybavení pro western, ale i anglii. V našem obchodě naleznete pouze kvalitní, ručně vyráběné produkty z Ameriky.

Zakládáme si na kvalitě, nikoliv kvantitě.

Rádi bychom, aby Vám naše produkty chvíli vydržely a plnily svou povinnost co nejdéle.

Proto jsme našli přímo ty nejlepší výrobce jezdeckých potřeb a kladli taktéž důraz na špičkové reference od těch nejlepších koňáků nejen v celosvětové známém Texasu, ale také po celých Spojených státech. 

Jsme taktéž z oboru, nepracuje u nás nikdo, kdo taktéž aktivně nejezdí. :). 

Spolupracujeme se špičkovými jezdci a trenéry v České republice. Nebráníme se taktéž jakékoliv další spolupráci se všemi jezdci a trenéry bez rozdílu. 

Naše produkty, než umístíme zde k prodeji, pravidelně testujeme v těch nejtvrdších podmínkách a tvoříme na ně recenze v našem blogu. 

PARTNEŘI A JEZDCI EQUIPOINT.CZ:

Mezi naše nejlepší partnery a tváře EquiPoint.cz patří zejména: 

Bětka Kroumanová - Bětku znají jistě všichni na poli westernového ježdění.

betka-kroumanova

  • Skvělá trenérka a cvičitelka jezdectví
  • aktivní jezdkyně pod AQHA, ApHC, WRC
  • coach pro amatér i mládež (klienti amatér i mládež mnohonásobní mistři čr i evropy) - zaměření na výcvik mladých koní, obsedání, show, trénink jezdců
  • 6x mistryně ČR WRC (Showmanship at Halter, W. Horsemanship, W. Pleasure, Reing)
  • 25x Mistryně Evropy ApHC (Halter, HIH, HUS, W. Pleasure, Trail, Hunter Hack, Most Colorful, Ranch Trail)
  • 16x mistryně European All around Champion Open

 

Bětka nyní částečně žije a získává zkušenosti v Texaském Pilot Pointu v USA, kde pracuje a cvičí koně. Pomáhá nám testovat produkty přímo na americké půdě a prostřednictvím našeho blogu a sociálních sítí Vám poradí s výběrem a doporučí to nejlepší, co je v USA k dispozici.

 

Barbora Fatková - majitelka ranče na jižní Moravě, úspěšná trenérka koní a jezdců

barbora-fatkova

Bára je majitelka Ranče Vítovice (www.ranch-vitovice.cz), kde od roku 2010 provozuje jezdecké kroužky a jezdecké oddíly pro děti zaměřené na westernové ježdění. Bára se dobře orientuje v problematice dětského jezdeckého sportu, bezpečnostních prvků a pomůcek pro výuku dětí a kdykoliv se na ni můžete obrátit s dotazy z této oblasti.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.